Lining

Li-Ning jest chińskim liderem w dziedzinie odzieży i obuwia sportowego, zakorzenionym w wizji jej założyciela i imiennika, mistrza gimnastyki, pana Li Ning. Założył firmę w 1990 roku z prostym celem zapewnienia chińskim sportowcom narodowej marki do noszenia na światowej scenie igrzysk olimpijskich.

Ten skromny zamiar, prawie 30 lat później, doprowadził do powstania globalnego pioniera sportu, który znajduje się w czołówce projektowania i technologii XXI wieku, jednocześnie świętując własną, historyczną przeszłość. W konsekwencji Li-Ning bada napięcia między przeszłością a przyszłością, człowiekiem a naturą, elastycznością a siłą. Jednak ostatecznie napędza go nieograniczony potencjał ludzkiego ciała.

Jako światowej klasy gimnastyk ze 106 złotymi medalami, sam pan Li jest tego dowodem. Do jego najbardziej wyjątkowych osiągnięć należy zdobycie sześciu z siedmiu złotych medali na Szóstym Konkursie Gimnastycznym Pucharu Świata w 1982 roku, dzięki czemu zyskał przydomek „Książę Gimnastyki”. W 1984 roku Li zdobył trzy złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy, stając się najbardziej utytułowanym sportowcem na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984, które odbyły się w Los Angeles. W 1999 roku Światowe Stowarzyszenie Korespondentów Sportowych umieściło go wśród „Najlepszych Sportowców Świata” XX wieku. Niedawno pan Li zapalił pochodnię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008, które odbyły się w Pekinie.

W połączeniu z tym innowacyjność jest również niezbędna do rozwoju marki Li-Ning i jej produktów. Prowadząc nieustanne badania i rozwój, Li-Ning jest w stanie zaoferować najbardziej przyszłościowe produkty, doświadczenia i usługi, wykorzystując jednocześnie przełomowe technologie i materiały.

Prowadząc nieustanne badania i rozwój, Li-Ning jest w stanie zaoferować najbardziej przyszłościowe produkty, doświadczenia, partnerstwa i usługi, wykorzystując jednocześnie przełomowe technologie i materiały.

LI-NING POLSKA

PROBAD S. Z O.O.

UL. PUŁAWSKA 77 /U5
02-595 Warszawa
NIP: 5291842254
Regon: 522876573
KRS: 0000987082

NEWSLETTER

Zapisz się i bądź na bierządzo
z promocjami i nowościami

Li-Ning Polska 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie